Debreceni Kosár Közösség

Belépés / Regisztráció
Belépve maradok
jelszóemlékeztető
jelszóemlékeztető
0
A kosár zárásáig
A kosár üres
Helyi 1%

ÉLELMISZER

Szűrés
Új termékek
Csak új termékek
Allergének
Biodinamikus, Bio
Tojásmentes
Gluténmentes
Tejmentes
Cukormentes
SLS free
Állatkísérletmentes
Pálmaolajmentes
Parabénmentes
Lejárat közeli termék
Előrendelhető termék
Vegán
Ajándékcsomag
Hozzáadott cukor nélkül
Natúr termék
További szűrők
Ár szerint

Szélesmetélt 1 kg (hosszú)

Tésztánk készítéséhez rétes lisztet használunk. 1 kg liszthez 8 tojást teszünk.

2700 Ft / csomag
2700 Ft/kg

Szélesmetélt 400 g

Tésztánk készítéséhez rétes lisztet használunk. 1 kg liszthez 8 tojást teszünk.

1000 Ft / csomag
2500 Ft/kg

Szeletelt Jalapeño

Saját gazdaságunkból termelt alapanyagból készítve. Kézzel szedve, válogatva, tisztítva és feldolgozva. Termékünk sajátos ízvilággal rendelkezik, mellyel kerüljük a nagyüzemi feldolgozást. Saját magunk nevelt palántákból termesztjük, így elmondhatjuk, hogy a magvetéstől a késztermék eladásáig csak a mi kezünk munkája van benne.

500 Ft / doboz
5 Ft/g

Szilva - Top

Saját termesztésű, nagy méretű, édeskés ízvilágú kékes szilva.  

600 Ft / kg
600 Ft/kg

Szílva Bio 500g

Zárs Biogazdaságból

800 Ft / csomag
800 Ft/csomag

Tambura

A titokzatos Tambura név valójában a sütőtököt jelenti, amely komplex, és finom ízével egy kiváló lekvár alapanyag. Nagyon jól használható édességekbe, palacsintába, de a merészebbek akár szárnyashúsok, vagy grillezett camambert mellé is kipróbálhatják. 

1690 Ft / üveg
1690 Ft/üveg

Teljes kiőrlésű Tönkölybúza SZÉLESMETÉLT 250 g 8tojásos

A tönkölybúzáról pár szó: Fehérjetartalma felülmúlja a hagyományos búzáét, s az aminósav-, és lizintartalma is nagyobb. Vtamin- és ásványi-anyag-tartalmára jellemző, hogy megtalálható benne szinte a teljes B-vitamin –csoport (a B12-vitamin kivételével), és az E-vitamin tartalma sem csekély. Réz-, vas-, mangán- és cinktartalma is meghaladja a búzáét. Kalcium-, magnézium-, foszfor- és szeléntartalma szintén számottevő. Rendszeres, hosszú távú fogyasztása hozzájárulhat a koleszterinszint-csökkentő és az érelmeszesedést megelőző étrend sikeréhez. A hagyományos gabonaféléknél kisebb szénhidrát- és rosttartalmának köszönhetően cukorbetegek étrendjében is ajánlható. Esszenciális zsírtartalma jótékonyan hat az idegrendszerre. Ami viszont mindennél fontosabb, hogy ezt a búzalisztet egy termelőtől vesszük. Ő maga veti, aratja, és őrli. Tehát ebben a lisztben, nincs hozzáadott adalék... A tésztát tojás hozzáadásával készítjük.  Napjainkban a megváltozott táplálkozási szokásoknak köszönhetően ismét nagyobb figyelmet kap, így termesztése és fogyasztása reneszánszát éli

940 Ft / csomag
3760 Ft/kg

Teljes kiőrlésű Tönkölybúza LEBBENCS 250 g 8 tojásos

A tönkölybúzáról pár szó: Fehérjetartalma felülmúlja a hagyományos búzáét, s az aminósav-, és lizintartalma is nagyobb. Vtamin- és ásványi-anyag-tartalmára jellemző, hogy megtalálható benne szinte a teljes B-vitamin –csoport (a B12-vitamin kivételével), és az E-vitamin tartalma sem csekély. Réz-, vas-, mangán- és cinktartalma is meghaladja a búzáét. Kalcium-, magnézium-, foszfor- és szeléntartalma szintén számottevő. Rendszeres, hosszú távú fogyasztása hozzájárulhat a koleszterinszint-csökkentő és az érelmeszesedést megelőző étrend sikeréhez. A hagyományos gabonaféléknél kisebb szénhidrát- és rosttartalmának köszönhetően cukorbetegek étrendjében is ajánlható. Esszenciális zsírtartalma jótékonyan hat az idegrendszerre. Ami viszont mindennél fontosabb, hogy ezt a búzalisztet egy termelőtől vesszük. Ő maga veti, aratja, és őrli. Tehát ebben a lisztben, nincs hozzáadott adalék... A tésztát tojás hozzáadásával készítjük.  Napjainkban a megváltozott táplálkozási szokásoknak köszönhetően ismét nagyobb figyelmet kap, így termesztése és fogyasztása reneszánszát éli

940 Ft / csomag
3760 Ft/kg

Teljes kiőrlésű Tönkölybúza lisztes ORSÓ 250 g (8 tojásos)

A tönkölybúzáról pár szó: Fehérjetartalma felülmúlja a hagyományos búzáét, s az aminósav-, és lizintartalma is nagyobb. Vtamin- és ásványi-anyag-tartalmára jellemző, hogy megtalálható benne szinte a teljes B-vitamin –csoport (a B12-vitamin kivételével), és az E-vitamin tartalma sem csekély. Réz-, vas-, mangán- és cinktartalma is meghaladja a búzáét. Kalcium-, magnézium-, foszfor- és szeléntartalma szintén számottevő. Rendszeres, hosszú távú fogyasztása hozzájárulhat a koleszterinszint-csökkentő és az érelmeszesedést megelőző étrend sikeréhez. A hagyományos gabonaféléknél kisebb szénhidrát- és rosttartalmának köszönhetően cukorbetegek étrendjében is ajánlható. Esszenciális zsírtartalma jótékonyan hat az idegrendszerre. Ami viszont mindennél fontosabb, hogy ezt a búzalisztet egy termelőtől vesszük. Ő maga veti, aratja, és őrli. Tehát ebben a lisztben, nincs hozzáadott adalék... A tésztát tojás hozzáadásával készítjük.  Napjainkban a megváltozott táplálkozási szokásoknak köszönhetően ismét nagyobb figyelmet kap, így termesztése és fogyasztása reneszánszát éli

940 Ft / csomag
3760 Ft/kg