Debreceni Kosár Közösség

Belépés / Regisztráció
Belépve maradok
jelszóemlékeztető
jelszóemlékeztető
0
A kosár zárásáig
A kosár üres
Helyi 1%

ÉLELMISZER

Szűrés
Új termékek
Csak új termékek
Allergének
Biodinamikus, Bio
Tojásmentes
Gluténmentes
Tejmentes
Cukormentes
SLS free
Állatkísérletmentes
Pálmaolajmentes
Parabénmentes
Lejárat közeli termék
Előrendelhető termék
Vegán
Ajándékcsomag
Hozzáadott cukor nélkül
Natúr termék
További szűrők
Ár szerint

Díszített tejcsoki rúd

Csokoládévirágokkal díszített prémium tejcsokoládé, 100% természetes alapanyagokból. Gluténmentes, kézzel készített finomság. Összetétel: tejcsokoládé (cukor, kakaóvaj, tejpor, kakaómassza, emulgeálószer: szójalecitin, természetes vanília), mandula,  tökmag, liofilizált eper, liofilizált málna

1950 Ft / db
55.71 Ft/g

Durum 8 tojásos cérnametélt

Kizárólag DURUMBÚZA lisztből készült termék.  1 kg durumliszthez 8 db tojást és egy minimális vizet teszünk. A durum tojásos tészta egyesíti a durumbúza alacsonyabb glikémiás indexét és a tojás értékes tápanyagtartalmát, így laktatóbb, gazdagabb fehérjében, és jobban megőrzi formáját főzés közben, mint a hagyományos lisztből készült tészták.  

700 Ft / csomag
3500 Ft/kg

Durum 8 tojásos fodroskocka

Kizárólag DURUMBÚZA lisztből készült termék.  1 kg durumliszthez 8 db tojást és egy minimális vizet teszünk. A durum tojásos tészta egyesíti a durumbúza alacsonyabb glikémiás indexét és a tojás értékes tápanyagtartalmát, így laktatóbb, gazdagabb fehérjében, és jobban megőrzi formáját főzés közben, mint a hagyományos lisztből készült tészták.

1450 Ft / csomag
2900 Ft/kg

Durum 8 tojásos lebbencs tészta

Kizárólag DURUMBÚZA lisztből készült termék.  1 kg durumliszthez 8 db tojást és egy minimális vizet teszünk. A durum tojásos tészta egyesíti a durumbúza alacsonyabb glikémiás indexét és a tojás értékes tápanyagtartalmát, így laktatóbb, gazdagabb fehérjében, és jobban megőrzi formáját főzés közben, mint a hagyományos lisztből készült tészták.

700 Ft / csomag
3500 Ft/kg

Durum 8 tojásos orsó

Kizárólag DURUMBÚZA lisztből készült termék.  1 kg durumliszthez 8 db tojást és egy minimális vizet teszünk. A durum tojásos tészta egyesíti a durumbúza alacsonyabb glikémiás indexét és a tojás értékes tápanyagtartalmát, így laktatóbb, gazdagabb fehérjében, és jobban megőrzi formáját főzés közben, mint a hagyományos lisztből készült tészták.

1450 Ft / csomag
2900 Ft/kg

Durum 8 tojásos szélesmetélt

Kizárólag DURUMBÚZA lisztből készült termék.  1 kg durumliszthez 8 db tojást és egy minimális vizet teszünk. A durum tojásos tészta egyesíti a durumbúza alacsonyabb glikémiás indexét és a tojás értékes tápanyagtartalmát, így laktatóbb, gazdagabb fehérjében, és jobban megőrzi formáját főzés közben, mint a hagyományos lisztből készült tészták.

750 Ft / csomag
3000 Ft/kg

Durum 8 tojásos tarhonya

  Kizárólag DURUMBÚZA lisztből készült termék.  1 kg durumliszthez 8 db tojást és egy minimális vizet teszünk. A durum tojásos tészta egyesíti a durumbúza alacsonyabb glikémiás indexét és a tojás értékes tápanyagtartalmát, így laktatóbb, gazdagabb fehérjében, és jobban megőrzi formáját főzés közben, mint a hagyományos lisztből készült tészták.

1450 Ft / csomag
2900 Ft/kg

Durum tojásnélküli cérnametélt 200 g

Durumbúza lisztes tészta, tojás mentes.  

570 Ft / csomag
2850 Ft/kg

Durum tojásnélküli fodroskocka 500 g

Durumbúza lisztes tészta, tojás mentes.  

1100 Ft / csomag
2200 Ft/kg

Durum tojásnélküli lebbencs 200 g

Durumbúza lisztes tészta, tojás mentes.  

570 Ft / csomag
2.85 Ft/g

Durum tojásnélküli orsó 500 g

Durumbúza lisztes tészta, tojás mentes.  

1100 Ft / csomag
2200 Ft/kg

Durum tojásnélküli szélesmetélt 250 g

Durumbúza lisztes tészta, tojás mentes.  

590 Ft / csomag
2360 Ft/kg